Nasza firma ekte.pl – Ekologiczne Technologie powstała we wrześniu 2012 roku dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu w tej branży oraz dzięki otrzymanej dotacji z UE na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Otwarcie sklepu odbyło się miesiąc później, a dokładnie 17 listopada w dzień w którym założyciel – Maciej Zwierzchowski skończył 28 lat 🙂 Po 4 godzinach rozdawania słodkich upominków wszystkim osobom odwiedzającym sklep młody prezes mógł wreszcie odpocząć w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół po bardzo ciężkim okresie dopinania wszystkiego na ostatni guzik 😉

Przez pierwsze kilka miesięcy pracując samemu Maciej starannie uzupełniał asortyment sklepu i regularnie dostosowywał go do potrzeb odwiedzających klientów.

Aktualnie wraz z młodszym bratem Łukaszem jesteśmy młodym i ambitnym zespołem starającym się naprawić każdą usterkę w dziedzinie informatycznej i elektroniki użytkowej. Pomagamy zarówno przy samym doborze nowego sprzętu, jak i doradzamy co zrobić w przypadku starszych urządzeń.

 Oferujemy 3 rodzaje usług:

DOBRZE – TANIO – SZYBKO z czego za kazdym razem można wybrać tylko 2:

Dobrze i Tanio = Nie będzie Szybko

Dobrze i Szybko – Nie będzie Tanio

Szybko i Tanio – Nie będzie Dobrze

Staramy się wszystko wykonywać solidnie i w przystępnej cenie, lecz czasem mamy problemu z terminowością od nawału pracy, dlatego w przypadku poślizgu prosimy uzbroić się w cierpliwość 🙂

W związku z częstymi zapytaniami o RABAT informujemy że jest to stolica Maroka położona na zachodzie kraju nad Oceanem Atlantyckim przy ujściu rzeki Bu Rakrak. Ludność RABATu szacuje się na 1,6 milionów, więc jest to i tak dość duża suma!

Facebook